Отзывы:


В 2016 році потрапив в ДТП. Інспектор ПП м.Києва, при складанні протоколу, не зважаючи на мої пояснення. Склав протокол на мене, та винуватця ДТП, в якому зазначив про спільну вину учасніків. Справа № 753/15680/16-п, розглядалась в Дарницькому суді м.Києва Принципово, я , з цим, не погодився. Знайомі порадили звернутись до Широковського Олександра. Останній пояснив, які документи необхідно зібрати та подати до суду. Спільними зусильями зібрали документи, знайшли свідків ДТП, та виграли справу. Тепер раджу адвоката знайомим.

Герасименко Микола

Відгуки пишу рідко,чесно кажучи в перший раз.Але тут як кажуть емоцїі через край.Звернутися до пана Олександра порадив знайомий так як моя справа була нікому не цікава, припадала пилюкою в райвідділі. Це не вбивство чи грабіж чі факт корупції, а всього лише порушення недоторканості приватного життя. Але коли всі навколо шепочуться в тебе за спиною і ти «гіроїня району», тут як кажуть і жити не хочеться. Але пан Олександр довів цю справу до логічного кінця і до суду. Особа що поширила конфіденційну інформацію не тількі вибачилася, але й сплатила штраф. Тепер живу спокійно і з посмішкою. Пане Олександре, Ви справжній адвокат від бога і для людей. Для Вас немає не важливих чі не цікавих справ. Щиро Вам Вдячна!!! Рекомендую Вас, тепер всім знайомим. Хай щастить!

Мельник Лариса

В 2015 році виникло питання щодо оформлення права власності на житло. Знайомі порадили адвоката Широковського Олександра. Якій роз’яснив що мені необхідно зробити, які зібрати документи. Сам подав документи до суду.Швидко отримав рішення, та вирішив мою проблему. Тепер раджу його знайомим.

Родіна Анастасія

Хочу відмітити професійність та надійність юриста Широковського Олександра, з яким познайомився в 2015 році, коли мені потрібна була юридична консультаці і підтримка. Зокрема щодо юридичного супроводу та вирішення питань, пов’язаних з сплатою аліментів та нарахованої пені на данні аліменти. Досконале розуміння законодавчої бази, здатність оперативно реагувати на зміни обставин, та вміння діяти на випередження – це ті якості які найкраще характериизують Олександра. Тож, можу рекомендувати Широковського Олександра, як юриста, який здатен вирішувати юридичні питання будь – якого ступеня складності.

Ирина Тищенко

Хочу оставить свой отзыв за адвоката Александра Широковского!

В начале 2016 года я с удивлением узнал, что две мои квартиры теперь принадлежат не мне, а факторинговой компании «Кей-Коллект».  Так как регистратор недвижимости, находился в Киеве, мне понадобился адвокат работающий по г. Киеву и имеющий опыт по ипотечным спорам. По рекомендации друзей мне дали контакты Александра. Наша тяжба с ответчиком длилась почти три года (два раза дело уходило на новое рассмотрение в первую инстанцию), но несмотря на длительный период, в итоге, все наши исковые требования были удовлетворены в полном объёме.

За период ведения дела, Александр зарекомендовал себя как ответственный, порядочный и профессиональный адвокат. Каждое заседание он держал на контроле, всегда напоминая мне (я часто мог забыть о нем), рекомендовал стратегию защиты, готовил процессуальные документы и в целом, в полном объеме выполнял свои функции и я смело могу утверждать, что я нашел не просто хорошего адвоката, но и хорошего друга.

Мои дела в реестре: 826/1634/16 и 826/1636/16

 
Денис Голобородько
Отзыв об адвокате

ТУТ

МОЖЕТ 

БЫТЬ 

ВАШ 

ОТЗЫВ

 


Оставить отзыв


Отзыв об адвокате