Отзывы:


В 2016 році потрапив в ДТП. Інспектор ПП м.Києва, при складанні протоколу, не зважаючи на мої пояснення. Склав протокол на мене, та винуватця ДТП, в якому зазначив про спільну вину учасніків. Справа № 753/15680/16-п, розглядалась в Дарницькому суді м.Києва Принципово, я , з цим, не погодився. Знайомі порадили звернутись до Широковського Олександра. Останній пояснив, які документи необхідно зібрати та подати до суду. Спільними зусильями зібрали документи, знайшли свідків ДТП, та виграли справу. Тепер раджу адвоката знайомим.

Герасименко Микола

Відгуки пишу рідко,чесно кажучи в перший раз.Але тут як кажуть емоцїі через край.Звернутися до пана Олександра порадив знайомий так як моя справа була нікому не цікава, припадала пилюкою в райвідділі. Це не вбивство чи грабіж чі факт корупції, а всього лише порушення недоторканості приватного життя. Але коли всі навколо шепочуться в тебе за спиною і ти «гіроїня району», тут як кажуть і жити не хочеться. Але пан Олександр довів цю справу до логічного кінця і до суду. Особа що поширила конфіденційну інформацію не тількі вибачилася, але й сплатила штраф. Тепер живу спокійно і з посмішкою. Пане Олександре, Ви справжній адвокат від бога і для людей. Для Вас немає не важливих чі не цікавих справ. Щиро Вам Вдячна!!! Рекомендую Вас, тепер всім знайомим. Хай щастить!

Мельник Лариса

Я звичайна людина з села Тернопільської області. Маю великий город та пай. Для зручності обробки землі вирішив придбати собі трактора, але так як всієї суми грошей не вистачало, вирішив взяти у кредит.
Шукаючи де взяти кредит, в інтернеті я побачив об’яву компанії Автофінанс з дуже привабливими умовами. Зателефонувавши мені надали консультацію, та довго не вагаючись 15.01.2015 року, я підписав договір лізингу та вніс аванс більше 20 тис гривень.
І як часто ведеться при отриманні кредиту, обіцянки та слова виявилися пустими, а головне було прописано дуже маленькими буквами в купі паперів: актів, договорів, накладних та іншому.
Коротше кажучи, трактора свого я не отримав, та більше 6 місяців оббиваючи пороги компанії Автофінанс, я звернувся за допомогою та порадою до своїх родичів у Києві.
Родичі мені порадили звернутись до адвоката Широковського Олександра. Розповівши останньому свою сумну історію, я надав йому на електрону пошту всі документи що у мене були, після чого став чекати. Через декілька днів адвокат перетелефонував мені, і сказав, що він детально вивчив мою проблему і мені можна допомогти. При цьому роз’яснив які закони можуть піти нам на користь, і які порушення є в договорі.
Ми підписали з адвокатом Широковським договір, після чого він приступив до роботи. Не скажу що було легко, представники Автофінанс всіляко намагались тиснути на мене та давити на психіку, що я сам підписав папери та все в договорі прописано.
Але в решті, через декілька місяців адвокату Широковському вдалося зібрати величезну купу доказів і аргументів порушень договорів та інших документів.Провів ряд пeрeговорів з компанією, після чого представники запропонували мені піти на мирову угоду та повернути мені аванс.
Порадившись з адвокатом, останній надав мені декілька варіантів розвитку подій, якщо я погоджусь на мирову, або якщо я все ж таки довести справу до суду, я все ж таки вирішив піди на мирову угоду та повернути свої гроші.
Дуже дякую адвокату Широковському Олександру за допомогу, я вже й не сподівався позитивно вирішити цю справу та повернути свої гроші.
Рекомендую звертатись, людина порядна.

Чубей Ігор

В 2015 році виникло питання щодо оформлення права власності на житло. Знайомі порадили адвоката Широковського Олександра. Якій роз’яснив що мені необхідно зробити, які зібрати документи. Сам подав документи до суду.Швидко отримав рішення, та вирішив мою проблему. Тепер раджу його знайомим.

Родіна Анастасія

Хочу відмітити професійність та надійність юриста Широковського Олександра, з яким познайомився в 2015 році, коли мені потрібна була юридична консультаці і підтримка. Зокрема щодо юридичного супроводу та вирішення питань, пов’язаних з сплатою аліментів та нарахованої пені на данні аліменти. Досконале розуміння законодавчої бази, здатність оперативно реагувати на зміни обставин, та вміння діяти на випередження – це ті якості які найкраще характериизують Олександра. Тож, можу рекомендувати Широковського Олександра, як юриста, який здатен вирішувати юридичні питання будь – якого ступеня складності.

Ирина Тищенко

В 2016 г. мне пришло требование фискальной службы об уплате налога на роскошь 25000 грн. за автомобиль 2010 г.в. Я обратилась за консультацией к Александру, который уверил что мое авто не попадает под требования налога и было отправлено в фискальную службу письмо-возражение с ссылками на законы об отсутствия необходимости уплаты налога. Фискальная не согласилась и арестовала мне движимое имущество и настаивала на уплате налога в очередном письме. Александр, подал иск в первую инстанцию выиграл, фискальная подалась в апелляция где так же проиграла, после чего были сняты аресты и требования об уплате налога. При работе с Александром понравилось его грамотность, уверенность и четкое понимание что и как делать.
С уважением Мельничук Людмила

Мельничук Людмила

Хочу оставить свой отзыв за адвоката Александра Широковского!

В начале 2016 года я с удивлением узнал, что две мои квартиры теперь принадлежат не мне, а факторинговой компании «Кей-Коллект».  Так как регистратор недвижимости, находился в Киеве, мне понадобился адвокат работающий по г. Киеву и имеющий опыт по ипотечным спорам. По рекомендации друзей мне дали контакты Александра. Наша тяжба с ответчиком длилась почти три года (два раза дело уходило на новое рассмотрение в первую инстанцию), но несмотря на длительный период, в итоге, все наши исковые требования были удовлетворены в полном объёме.

За период ведения дела, Александр зарекомендовал себя как ответственный, порядочный и профессиональный адвокат. Каждое заседание он держал на контроле, всегда напоминая мне (я часто мог забыть о нем), рекомендовал стратегию защиты, готовил процессуальные документы и в целом, в полном объеме выполнял свои функции и я смело могу утверждать, что я нашел не просто хорошего адвоката, но и хорошего друга.

Мои дела в реестре: 826/1634/16 и 826/1636/16

 
Денис Голобородько
Отзыв об адвокате

ТУТ

МОЖЕТ 

БЫТЬ 

ВАШ 

ОТЗЫВ

 


Оставить отзыв


Отзыв об адвокате